Záruka kvality


 

 

 

Video Aplikace


Mane vlasový zesilovač


podívejte se, jak to funguje


 

Mane v televizi

 

 

 

 

Recenze na Mane

 

 

 

Platební metody

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

 

Doporučujeme


HusteVlasy.cz


Skinroller.cz


Derma-roller.cz

 

 

 

 

Náš dopravce


náš spolehlivý kurýr GLS

 


Užitečné Odkazy

 

 

 

 

Otimalizace PageRank.cz

 

 

 

novinky

arr3Nejlevnější doprava s IN TIMEnyní nejvýhodnější doprava s IN TIME pro objednávky do 999,-Kč pouhých 30,-Kč pro objednávky nad... arr3Zaregistrujte se - ziskejte poštovne ZDARMA  Využijte našich výhodných nabídek pro stálé zákazníky.   Každý zákazník získává při registraci...

zboží v akci

Vlasy - zajímavosti

Jak podpořit růst vlasů?

Miliony lidí hledají způsoby, jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů, rychlejší a plnější vzhledu vlasů. Někteří trpí řídnutím vlasů nebo ztrátou vlasů v důsledku...

Co způsobuje řídké vlasy?


Alopecie způsobené vlivem androgenů (AGA) se dělí na androgenní, podmíněné zvýšenou hladinou androgenů, a androgenetické, způsobené zvýšenou genetickou vnímavostí k androgenům...

Řídnutí vlasů u žen


Jednou z nejběžnějších forem ztráty vlasů u žen je stav zvaný Telogen Effluvium (náhlý přechod vlasů do konečné fáze jejich vývoje) u níž je rozšiřující se (nebo již široce rozšířené) padání vlasů...

Řídnutí vlasů u mužů


Vlasy se mohou začít ztrácet na skráních (zvláště v oblasti koutů) a na vrchu hlavy kdykoliv. Pro některé muže začíná tento proces již v době dospívání, ale pro většinu začíná v období mezi 20 – 30 rokem.

nejprodávanější

naše cena Kč 789
skladem

PRODUKTY » Produkty
Produkty Mane


  • Jednoduché použití
  • Nabízí bezvadné zakrytí řídnoucích oblastí
  • Dodá jemným vlasům extra objem
  • Výsledek zahuštění vydrží do dalšího mytí
  • Okamžitý efekt během několika vteřin
  • Dodává mladší vzhled
  • Nabízí širokou paletu přirozených odstínů
  • Nízká cena, žádné léky nebo operace

 

 

Neexistuje žádná garantovaná léčba ztráty vlasů, ale s produkty Mane můžete dosáhnout okamžitého výsledku hustších, přirozeně vypadajících vlasů během pár vteřin, a to bez nutnosti drahé klinické léčby, léků nebo bolestivé transplantace vlasů.

 

Vlasové výrobky Mane jsou používány řadou známých celebrit, televizních osobností a také spoustou vizážistů a maskérů, kteří vkládají svoji důvěru Mane výrobku díky získání vzhledu a image, která jim dodává více sebevědomí.

 

 

Mane vlasový zesilovač (200ml)

Mane vlasový zesilovač je patentovaný sprej, speciálně vyrobený za účel zahuštění řídkých a řídnoucích vlasů. Svým jednoduchým použitím okamžitě dodává vlasů plnější objem a přirozený vzhled. Zvýší Vaše sebevědomí během několika vteřin. K dostání ve 12-ti různých odstínech, které je možno i kombinovat tak, aby nejlépe korespondoval s Vašimi vlastními vlasy.

Objednat

Mane vlasový sealer - fixátor (200ml)

 

Mane vlasový sealer - fixátor slouží k upevnění vlasových mikro-fragmentů obsažených v Mane vlasovém zesilovači. Vyroben výhradně k použití společně s Mane vlasovým zesilovačem, Mane vlasový sealer obsahuje speciální vazebné prvky, jež zaručují bezpečné přichycení mikro-vláken k vlasům. Sprej též dodává aplikaci vodě, potu a větru odolnost. Tím se aplikace stává bezpečná při sportu a dokonce i plavání.

Mane vlasový sealer - fixátor je ve formě aerosolu s jemným rozprašovačem pro snadnější aplikaci.

Mane vlasový sealer - fixátor a Mane vlasový zesilovač jsou z vlasů snadno odstranitelné za pomocí běžného šamponu.
(Doporučujeme Mane šampon pro časté použití)

Objednat

 

 

Mane vlasový sealer (fixátor) s leskem - 150ml

 

Mane vlasový sealer (fixátor) s leskem je novým přírůstkem do řady produktů, které jsou speciálně vyrobené pro použití s Mane vlasovým zesilovačem a také novou řadou Mane vlasových vláken. Mane vlasový sealer (fixátor) s leskem obsahuje směs speciálních přísad, jež dodají Vašim vlasům zářivost a lesk. Při použití s Mane vlasovým zesilovačem může doplnit stávající Mane vlasový sealer (fixátor).

Při použití s Mane vlasovými vlákny je doporučován pro uchycení vláken, především proto, že je v mechanickém rozprašovači, kde u aplikace vláken hrozí vyfouknutí vláken z vlasů při použití klasického aerosolu. Po jeho užití budou vlákna držet pevně na místě a navíc dodá Vašim vlasům zářivý lesk.

Odstraní se snadno za pomocí Mane šamponu pro časté mytí nebo Vašim běžným šamponem. Mane šampony jsou speciálně formulované pro užití na řídké a jemné vlasy.

Objednat

 

 

Mane šampon pro časté použití

 

Mane šampon pro časté použití je jemný a šetrný šampon vhodný pro všechny druhy vlasů a každodenní mytí. Obsahuje směs prvotřídních bylin, jež dodávají šamponu jemnou vůni vhodnou pro ženy i muže. Speciálně formulovaný tak, aby byl šetrný k Vaší pokožce a zároveň z vlasů odstranil nečistoty. Mane šampon pro časté použití je vhodný pro mytí vlasů po použití výrobků Mane a nezpůsobuje vysoušení. Po jeho užití budou Vaše vlasy vypadat zdravě.

Objednat

 

Mane kondicionér pro všechny typy vlasů

Mane kondicionér je bohatý, výživný a revitalizující, lehce absorbovatelný Vašimi vlasy. Zanechá Vaše vlasy vyživené a ošetřené. Pokud jsou Vaše vlasy suché a poničené, pak tento komplex proteinů přivede Vaše vlasy znovu k životu. Speciálně formulovaný tak, aby pronikl hluboko do vlasu, zanechá Vás s pocitem zdravých lesklých vlasů.

Díky svému složení je vhodný pro použití na všechny druhy vlasů, tento vyživující kondicionér je vhodný pro použití společně s dalšími výrobky Mane, především Mane vlasovými vlákny.

ObjednatMane vlasová vlákna (15g)

Mane vlasová vlákna byla vědecky vyvinuta pro dodání hustoty řídkým a řídnoucím vlasům. Mane vlasová vlákna Vám během několika vteřin a pár snadných kroků dodají hustší objem, po kterém jste vždy toužili.

Objednat